İstanbul’da Deniz Bisikleti Olan Yerler

Deniz kokusunu alarak deniz üzerinde özgürce hareket edebilme imkanı sunan deniz bisikleti ile İstanbul’da macera yaşayın! Ağva ve Riva’da yer alan dinlenme tesisleri, oteller, kafeler ve restoranlarda keyifli etkinlik alternatifi olarak deniz bisikleti oldukça ilgi çeker. Doğa sporu olarak aileniz veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmenize olanak tanır. İstediğiniz hızda kullanarak temiz havanın tanıdı çıkarırken muhteşem bir macera deneyimi yaşamanızı da sağlayan deniz bisikleti, hafta sonu veya günübirlik tatillerde kullanıcıların eğlenceli zaman geçirmelerini sağlar.

Sürüş keyfini daha da yukarı taşımak için özel olarak dizayn edilmiş parkurlar boş vaktini doğa sporları ile değerlendirmek isteyen sporseverler için doğayla iç içe keyifli zaman dilimi sunar. Şehir yaşamının karmaşasından sizi uzaklaştırarak spor yaparken vaktinizi huzur içerisinde geçirmenize olanak tanır. Hem Ağva hem de Riva’daki tesislerde yer alan deniz bisikletleriyle eşsiz manzaranın keyfini çıkarırken özgürlük hissini doruklarda yaşayabilirsiniz. Sürüş parkuru boyunca pedal çevirirken uzaklara doğru özgürce gidebilirsiniz.

Bir tekneden daha keyifli ve bir bisikletten daha farklı sürüş imkanı sunan deniz bisikleti tekne ve bisiklet arasında geçiş sağlar. Sürmesi oldukça kolay olan deniz bisikleti, sürüşü bir maceraya çevirecek kadar hızlıdır. Deniz üstünde hareket etmesinden dolayı güvenli olup olmadığı sorgulanan deniz bisikleti güvenli bir şekilde kullanılabilir. Herhangi bir devrilme, su alması, pedal kilitlenmesi gibi sorunla karşılaşılmaz. Günlük, haftalık ve aylık periyotlarda bakımı yapılır ve hiçbir kazaya neden olmaması için tüm bakımlar titizlikle gerçekleştirilir. Temizliğinin kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmesi sayesinde gerek görüldüğü takdirde her sürüş sonrası temizlenerek bir sonraki sürücüler için hijyenik hale getirilebilir.

Bahar ve yaz aylarının yanı sıra kış aylarında da şartlar elverdiği sürede şehrin gürültüsünden uzaklaşıp huzur içerisinde bir aktivite gerçekleştirmek isterseniz İstanbul’da deniz bisikleti olan yerleri değerlendirebilirsiniz. Şehir merkezine olan yakınlığı sayesinde kolay ulaşım imkanı sağlanan Riva ve Ağva’daki işletmelerdeki deniz bisikletleriyle buraların eşsiz tabiatını keşfe çıkabilirsiniz. Siz de boş vaktinizi keyifli bir şekilde geçirmek istiyorsanız deniz bisikletinin sunduğu muhteşem hissi deneyimleyebilirsiniz.