hakkımızda

Kaliteden ödün vermeden ilkeleri doğrultusunda dünya standartlarında üretim gerçekleştiren Hayrioğlu Polyester Polietilen, 1999 yılında İstanbul’da bir aile firması olarak sektöre adımını atmıştır. Sektöre girdiği yıl üretim faaliyetlerine de başlayan Hayrioğlu Polyester Polietilen 20 yılı aşkın tecrübesiyle yüksek kaliteli ürünler ortaya koyarak müşterileri ve iş ortakları için en iyisini sunmaktadır. Üretim yolculuğuna başladığı yıldan bugüne ürün yelpazesi genişlerken pek çok insana da umut ışığı olarak üretim sağladığı ürünleri geleceğe taşımaktadır.

% 100 yerli sermeye ile kurulmuş olan Hayrioğlu Polyester Polietilen, plastik sektöründe gelişime açık yapısı ve kaliteli ürün yelpazesiyle adından söz ettirmektedir. İnsan Kaynakları ve Ar-Ge alanındaki çalışmalarıyla ve yaptığı akıllıca yatırımlarla sektöre örnek firma olarak damga vurmaktadır.

Kuruluşundan bu yana istikrarlı büyümesine devam eden Hayrioğlu Polyester Polietilen, sektörde öncü firmalar arasında yer almaktadır. Oldukça yüksek aylık üretim kapasitesi sayesinde sektörün ihtiyacının büyük kısmını karşılamaktadır.

Üretime başlanan günden itibaren kaliteli ürünler sunarak kullanıcı ihtiyacını tam olarak karşılamayı hedef edinen Hayrioğlu Polyester Polietilen, etiği ön planda tutmaktadır. Üretimde mükemmelliği sunan, insana, çevreye saygılı, değişime ve gelişime açık, müşteri memnuniyetini önemseyen, yenilikçi ve toplumsal sorumluluk bilincine sahip bir kurum olarak sektördeki konumunu her geçen gün yükselterek öncü firmalar arasında yerini almıştır.

En ileri teknolojiyi sistemlerine entegre edip standartlara bağlı olarak ürünlerini geliştirip üretmektedir. Üretim kalitesini piyasada bulunan yüksek ürün sayısıyla da kanıtlamaktadır. Plastik işleme yöntemi olarak rotasyon kalıplama, şişirme ve enjeksiyon teknolojilerini kullanmaktadır.

Özellikle kimya, otomotiv, tarım, plastik, oyun grubu, gıda, tekstil ve plastik sektörlerine yönelik olarak çalışmalarını sürdüren Hayrioğlu Polyester Polietilen, 10 litreden 40000 litreye kadar hacim, boyut ve renkleriyle geniş ürün yelpazesine sahip polietilen ürünleri üretmektedir. Hayrioğlu Polyester Polietilen, su deposu, foseptik tankı, prefabrik konteyner, kabin, silo tank, gıda stoklama ve taşıma depoları ( meyve suyu, şalgam, süt, turşu, zeytinyağı, asma yaprağı vb.), salamura tankı, septik tank, lateks tutkal tankı, asit tankı, karıştırıcılı mikserli tanklar, ısıtmalı tanklar, zirai ilaçlama depoları, diesel tank, moloz kulesi, yol ve su bariyerleri, deniz bisikleti, tekstil arabaları, buzağı kulübeleri, IBC tanklar, araç üstü taşıma tankları ve boyahane arabaları gibi ürünleri portföyünde bulundurmaktadır.

Geniş ürün yelpazesiyle müşteri sayısını da büyük oranda artıran Hayrioğlu Polyester Polietilen, geniş kitlelere hitap etmekte ve her kesimden insanın problemini çözecek doğru ürünü sunmaktadır. Bu denli ürün çeşitliliğine ve yüksek üretim kalitesine sahip olmasına karşın uygun fiyat aralıklarıyla sektörde lider olma hedefine emin adımlarla yaklaşmaktadır.

Sertifikalarımız

ISO 9001

ISO 14001