Su Tankı Fiyatları

Gerek iklim değişikliği gerekse yağış dengesinin bozulması su kullanımı konusunda insanları daha dikkatli olmaya sevk eder. Bunun için eldeki suyun tasarrufu oldukça önemlidir. Ev ve iş yerlerinde bu tasarrufa katkı sağlamak için su depolarından yararlanılabilir. Tasarruf edilen su ihtiyaç durumunda susuz kalmaları da önler.

Su tankları yalnızca su depolamak içi değil, zeytin, asma yaprağı salamurası ve turşu gibi gıda maddelerin depolanmasında da kullanılır. Farklı boy ve ebatlardaki su depoları hangi ihtiyaca hizmet etmek için kullanılırsa kullanılsın kullanıcıların işini kolaylaştırır.

 Plastik su tankı içme suyu, tarımda sulama suyu, kimyasal imalat, yangın söndürme,  gıda sanayi gibi birçok sektör ve alanda karşımıza çıkar. En çok kullanılan günlük tüketim amaçlı evlerde bulundurulan su deposu modelleridir. Su tankları farklı malzemelerle üretilse de hem dayanım hem sağlıklı yapı sayesinde plastik su depoları en çok tercih edilenlerdir.  Plastik su tankları hem ebat olarak istenilen ölçülerde hem de renklerde üretim imkanı sunar. Düz zemin üzerine konumlandırılarak kullanılan su tanklarında dikkat edilmesi gereken noktalara dikkat edildiği takdirde uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım sağlanabilir.

Su tankı yağmur suyunun depolanmasında da kullanılabilir. İhtiyaç halinde yağmur suyu kullanılıp su israfı engellenebilir.

Su kesintilerinde susuz kalmaların önüne geçen su tankı fiyatları itibariyle de kullanıcıların yüzünü güldürür. Fiyat üzerindeki en önemli etmenler boyut ve hammaddedir. Üretim malzemesinin kalitesi fiyatı doğrudan yükseltir. Bunun yanı sıra hem üstün dayanımlı yapıda olduğu halde daha uygun fiyatlara satışa sunulan su tankı modelleri de vardır. Bu modeller her alanda kullanılır. Su deposu boyutu büyüyüp hacim arttıkça fiyatta da artış meydana gelir. Kullanılacak alanda ihtiyaç duyulan su miktarınca tercih edilen su deposu hacmi arttıkça tasarruf edilen miktar da artar. Bu açıdan bakıldığında fiyatı ne olursa olsun su deposu sayesinde kullanıcılar uzun vadede kazançlı olur. Ayrıca ergonomik yapıdaki su depoları sunduğu üstün özelliklerle uzun yıllar sorunsuz kullanım sunduğu için su tankı fiyatları her halükarda kullanıcılar açısından oldukça ekonomiktir.

Su Deposu Ürünlerinde Farklı Ebat ve Formlarda Yerinde Montaj ve Avantajlı Fiyatlar

Olası kuraklık veya su kesintilerine önlem almak amacıyla kullanılan su depoları farklı kullanım ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Neredeyse 20 milyon kişinin yaşadığı İstanbul başta olmak üzere diğer tüm şehirlerimizde yaşanabilecek su sıkıntılarına su deposu ile önlem alınabilmektedir. Hayrioğlu Polyester Polietilen olarak tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte yüksek kaliteli ürünlerimiz ve avantajlı fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz. İstanbul’da su deposu denilince ilk akla gelen marka olan firmamız nakliye ve yerinde montaj hizmetleri ile de sizlere hizmet vermektedir. 65°C sıcaklığa kadar dayanabilen Polietilen su deposu iş merkezleri, siteler ve binalarda su kesintilerine karşı önlem almanıza olanak sağlayabilen depolardır. Su deposu fiyatları, deponun büyüklüğüne, nakliye ve montaj seçeneklerine göre değişmektedir.

Özellikler

  • Tüm Ürünlerimiz TSE normlarına uygun malzeme kullanılarak imal edilmiştir.
  • Ürünlerimizin tümü 2 yıl garantilidir.
  • Ölçüler dıştan dışadır.
  • Gaz, mazot depoları fiyat farkı %35
  • Nakliye depolarının fiyat farkı %75
  • Yerinde montaj fiyat farkı %50

Satış Koşulları

  • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
  • Üründe imalat hatası olmadıkça satılan mal geri alınmaz
  • Teslimat sırasında ürünlerin mutlaka kontrol edilerek teslim alınması zorunludur.
  • Aksi taktirde imza atıldıktan sonra yapılacak itirazlar dikkate alınmaz hatalı ürünlerin bir tutanak ile belirlenerek tarafımıza 3 gün içinde iletilmesi gerekmektedir.