Karavan Su Deposu Fiyatları

Karavan seyahati sırasında su ihtiyacını karşılamak için karavan su depoları edinmek gerekir. Bir defa alıp takılan karavan su depoları talimatlara göre kullanıldığında ve düzenli bakım/ temizliği yapıldığında uzun süreli olarak kullanım imkanına sahiptir. Bu da fiyat itibariyle başta külfet olsa da uzun vadede kazançlı olmayı sağlar. Özellikle sunduğu konfor ve hizmetle kullanıcısını her zaman memnun eder.

Karavan su depoları başlığı altında satışa sunulan ; gri su deposu, siyah su deposu, temiz su deposu, musluklu su deposu, portatif su deposu, su saklama kapları gibi depo çeşitleri karavanda temiz suya her aman erişmeyi ve atık suların araca ve çevreye zarar vermeden depolanmasını sağlar.

Karavan su depoları

Piyasada yer alan çeşitli su depoları yolda giderken su noktasında kullanıcısına özgürlük sunar. Litre aralığı modellere göre oldukça geniştir. Her ihtiyaca uygun bir karavan su deposu bulabilmek mümkündür. Karavan su depolarının karavana doğru bir şekilde montajından sonra depolar güvenle kullanılmaya başlanabilir.

Karavan atık su depoları

Her karavanda atık suların birikmesi için atık su depoları bulunması gerekir. Gri ve siyah olarak iki çeşit atık su deposu bulunur. Siyah atık su deposuna tuvalet atık suyu, gri atık su deposuna mutfak ve duş atık suyu gibi evsel atık sular depolanır. Karavan boyutuna ve durumuna göre gri atık su deposunun olmadığı durumlarda tüm atıklar siyah karavan su deposuna atılır. Hem deponun kısa sürede dolmaması ve sürekli boşaltıma neden olmaması için hem de evsel atık suların çim sulama gibi amaçlarla değerlendirilebilmesi için gri karavan su deposu kullanımı önerilir. 

Karavan su deposu fiyatı

Karavan su deposu fiyatları deponun özellilerine, işlevine boyut ve hacmine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Hacim artması fiyatın artmasına neden olurken karavan su deposunun temiz su deposu mu yoksa atık su deposu mu olduğu dahi fiyata etki eder. Özellikleri baz alındığında karavan su deposu fiyatı aralığı oldukça geniştir. Karavan durumu ve ihtiyaçlar göz önüne alınarak en doğru boyuttaki su deposuna uygun fiyatlarla sahip olunabilir.