Foseptik Tankı Fiyat

Foseptik tankı fiyatları standart tanklara göre daha maliyetlidir. Toprak altı kullanım için dizayn edilmiş foseptik tankı çeşitleri yüksek baskı dayanımı sayesinde 5 yıl garantili kulanım imkanı sunar.

Foseptik tankı avantajları

  • Kurulumu kolay ve pratiktir. Doğru ölçülere göre açılan alana foseptik tank yerleştirildikten sonra atık boru hattı kurularak kurulum kısa sürede tamamlanır. Kolay kurulum işçilik maliyetlerinin düşmesini ve tasarruf edilmesini sağlar.
  • Foseptik tankına gerek kalmadığında farklı bir yere taşınarak kullanılmaya devam edilebilir.
  • Yalnızca tabanına beton dökülerek de güvenli bir şekilde kullanılabilir.
  • Hacim sınırı olmadığından ihtiyaca göre boyut seçilebilir.
  • Boyut için geniş seçenek vardır.
  • Hızlı bir şekilde üretimi tamamlanır.
  • Toprak altında uzun zaman kalsa dahi korozyona uğramaz ve çürümez.
  • Kot farklılıkları göz önüne alınarak üretim yapılır.
  • Kapak sisteminin kilitlenebilir olması güvenlikli yapı sunar.

Foseptik tankı fiyatları

Foseptik tankı fiyatları ekipman tercihi, standart dışı özel ölçü ile üretim sağlanması, kot farkı, üretim için kullanılan hammadde gibi unsurlara bağlı olarak farklılık gösterir. Foseptik tank üretiminde projenin kot farkından talep edilen hacme kadar her unsur göz önünde bulundurularak özenle üretim gerçekleştirilir. 1 m³’den 100 m³’e kadar geniş üretim kapasitesi aralığına sahiptir. Foseptik tank modelleri yatay veya dikey olarak silindirik veya prizmatik şekillerle imal edilebilir. Cam elyaf ile polyester birleşiminden elde edilen foseptik tank modelleri standart su deposu ürünlerine göre yüksek fiyatlara satışa sunulur. Toprak altı kullanıma uygun olarak üretilen foseptik tank çeşitleri ekipman detayları ile kalınlık açısından diğer tank modellerine göre belirgin farklılıklar gösterir.

İnşaat ve fabrika saha alanlarının artmasıyla birlikte yetkili bakanlıkça kullanımı zorunlu hale getirilen foseptik tank çeşitlerine duyulan ihtiyaç her geçen gün artar. İhtiyaç duyulan kapasitenin de artıp üretimin bu yöne kaymasından dolayı foseptik tankı fiyatları çok daha uygun seviyelere çekilir.

Fiberglas ve polietilen foseptik tankı fiyatları diğer tank modellerine göre çok daha ekonomiktir. Ekonomik oldukları kadar kurulumları ve nakliyeleri de beton foseptik tanklarına göre daha kolaydır.