Hakkımızda

Hayrioğlu Polyester Polietilen

1999 yılında İstanbul'da kurulan ve bir aile şirketi olan Hayrioğlu Polyester Polietilen; 20 yıla yakın sektör tecrübesi, yüksek kaliteli üretimi ve su deposundan, foseptik tanklarına, kabinlerden, prefabrik konteynerlara, deniz ürünlerinden silolara kadar geniş ürün yelpazesiyle sunduğu avantajlı fiyatları ile sektörde lider olma hedefinde emin adımlarla ilerlemektedir.

GÜÇLÜ VE GELİŞMEKTE OLAN BİR TESİS

Yatırımlarına aralıksız devam eden ve sektörünre lider olma çabası gösteren Hayrioğlu Polyester, tesisleşme yolunda büyük adımlar atarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretim kapasitesini arttırmaktadır.

ÜRETİM DE YÜKSEK KALİTE

Su depoları, mazot depoları, asit depoları, foseptik depoları gibi geniş ürün yelpazesi ile üst kalitede ürünler üretmektedir.

TESLİMAT ve MONTAJ

Hayrioğlu Polyester olarak istenildiği takdirde satış aşamasından sonra nakliye ile beraber yerinde montaj hizmeti de vermekteyiz.

ÜRETİM KALİTESİ

Hayrioğlu Polyester olarak ürünlerimizin yapım aşamasında daima dayanıklı ve hijyen ortamını muhafaza etmeye yönelik ürünler kullanmaktayız ve tüm ürünlerimizin kalitesine güvenmekteyiz.